«Затаврована»/Born Criminal — це виклик, який жінка кидає злочинній системі заради Мистецтва і Свободи. Фільм несе в собі сильне повідомлення, яке неодмінно викличе резонанс в Україні та в усьому світі.

МИСТЕЦТВО НЕ СПИНИТИ. СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ.

Художнє самовираження — це не розкіш, а необхідність. Право людини. Щоб вигнати загарбника, потрібен міцний зв’язок між митцями, письменниками, вільнодумцями і борцями за свободу, так званий esprit de corps (бойовий дух війська).

Ми, митці, є голосом свободи

Ми вдячні всім, хто щедро присвятив свій час і досвід створенню проєкту «Затаврована».

НАЗАР ГРАБАР

До нападу Росії на Україну Назар Грабар був актором і моделлю. З початком війни вони з братом вступили до лав ЗСУ. Брат Назара загинув на цій війні. У проєкті «Затаврована» Назар озвучує голос Френсіса Бекона.

Катерина Поліщук,

також відома як Пташка з Азовсталі.

До війни Катерина була співачкою. Вона попала в полон до росіян і впродовж чотирьох місяців була військовополоненою. Ії звільнили за обміном. Саме Катерина зі своїм реальним досвідом полону озвучить роль Паулін Амос, яка зіграла жінку в тюремній камері, політичну ув’язнену, художницю, яку кинув за грати репресивний режим.

ПІДТРИМКАУКРАЇНИ

Фільм «Затаврована» — це нагадування про те, що сталося раніше. Заява, протест і попередження на підтримку боротьби України проти загарбника. Ще одна можливість наголосити для всього світу важливість перемоги у війні з Росією задля збереження свободи.

АКТИВІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ У ВСЬОМУ СВІТІ

Payback4Ukraine — це некомерційна програма, мета якої забезпечити правосуддя для України завдяки стратегічним судовим процесам, які дозволять отримати репарації звичайним українцям.

ДОКЛАДНІШЕ

Фонд «Мама Джейн» — це благодійна організація, яка допомагає гуманітарно дітям, які були евакуйовані з окупованих територій та займається психологічною реабілітацією дітей, які пройшли окупацію або були викрадені росією під час війни.

ДОКЛАДНІШЕ

Медіа партнер

Online.ua — незалежна українська інформаційна агенція з однойменним онлайн-медіа та відеопродакшн з головним офісом у Києві.
З 2015 року команда Online.ua протидіє російській пропаганді, знімає документальні фільми та надає послуги онлайн-трансляцій.

5 Stars

«Born Criminal — це кафкіанська за своїм настроєм поетична п'єса, складність якої вражає і одночасно лякає. Шокуюче зображення переслідування митців у диктаторських країнах. Прекрасна зйомка, парадоксальна краса, якої хочеться ще більше... Незважаючи на надзвичайно болючу тему, фільм несе в собі радість — радість мистецтва. Born Criminal — це тріумф».

Кріс Салевич, письменник

5 Stars

«Кадри фільму розпалили мою уяву. В деякі моменти фільм нагадує шедевр Ренесансу — породження краси на тлі гнітючих обставин. Боротьба жінки за свободу ніколи не залишить мене байдужою. Гімн мистецтву, яке є вищим за страх смерті».

Маріелла Фрострап, телеведуча і письменниця

5 Stars

«Born Criminal — це красномовний діалог митців і головної героїні, який передається за допомогою кінематографічних засобів, звуків і образів. Це Уліс. Ще нікому не вдавалось настільки потужно і яскраво передати, що відбувається у свідомості художника. Геніальна робота, що виходить за межі заявленого формату».

Джон Каммінс, директор ЗМІ

5 Stars

«Несподівана постановка, актуальна для подій сучасного світу. Блискуче».

Тим Спайсер, кавалер Ордену Британської імперії

5 Stars

«Фільм Паулін Амос є неймовірним і алегоричним. Він обов'язково ввійде в історію своїм чесним зображенням війни».

ЕмСі Ламес, куратор

5 Stars

«Важлива і актуальна робота. Захоплюючий фільм».

Люсі Тернер, письменниця і активістка

АВТОР / ПРОДЮСЕР

Паулін Амос

ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР, ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

Колін Вейнс

ВИКОНАВЧИЙ ПРОДЮСЕР, УКРАЇНА

Джейн Алієва

РОЛІ ОЗВУЧУВАЛИ

Катерина Поліщук

РОЛІ ОЗВУЧУВАЛИ

Назар Грабар

ПІСНЯ

Паулін Амос
адаптація на українську мову — Андрій Осадчук

РЕДАКТОР ДОДАТКОВОГО ВІДЕОМАТЕРІАЛУ

Наташа Вестлейк

Редактор додаткового аудіоматеріалу, Лондон

Колін Поттер
I.C.R.Distribution

АГЕНТСТВО ПЕРЕКЛАДІВ

Ultimate Languages Ltd, U.K.

СТУДІЯ MART


Alex Mazur, Київ (Україна)

ЗАВАНТАЖИТИ ПОСТЕР ФІЛЬМУ

ЗАВАНТАЖИТИ